Ozvučení obřadu

Chcete kráčet k oltáři za podkresu své oblíbené hudby? Připravím Vám písně podle Vašeho přání a na obřadu je pustím a smíchám přesně podle domluvených pokynů. Hudební podkres Vaši svatbu vybarví a udělá z ní osobitou podívanou.

ozob

 

Ozvučení hostiny

Cink, mlask, to je dobrota :)

Chcete si vychutnat každičké sousto a k tomu, aby hrála příjemná hudba? Moje hudba na hostinu nikam nespěchá, stojí na místě, buduje atmosféru a vysílá pozitivní signály k ladnému skluzu jednotlivých porcí do Vašeho bříška :) Umím namíchat i Vaše oblíbené podobně pohodové kousky, abyste si ještě pod stolem příjemně podupávali.

ozho

 

Hudba na svatební párty 

Pááárty začíná. Všechny otěže svatební zábavy teď drží v rukou svatební DJ. Řídím se jediným pravidlem, aby si zatančili opravdu všichni a hlavně, aby si každý našel svou oblíbenou píseň. Od dětí až po babičky :) Jsem připraven splnit Vám i Vašim hostům jakékoliv přání.

ozvp

 

Moderování

Nejsem kecka, ale moderátor. Pohotově upoutám pozornost, vysvětlím, co se bude v nejbližších okamžicích dít a co mají Vaši svatebčané u toho dělat. Lidé se na svatbách rádi baví také mezi sebou, ale nikoliv nuceně. Raději tedy nechám vyniknout Vámi a Vašimi hosty nastolené spontánní prostředí, které podpořím vkusným slovem.

Pokud si ale budete přát moderovat tombolu nebo svatební hry, budu ve svém živlu :)

mo

 

Vytvoření originálního mixu pro Váš první novomanželský tanec

 Dokážu vytvořit originální mix dle Vašeho přání pro Váš první novomanželský tanec tak, že Vaši svatební hosté budou velmi mile překvapeni. Pro lepší inspiraci přikládám ke shlédnutí video novomanželského páru, který se toho nebojí a umí to pořádně rozjet :)